MEDITACE
Vibrace radosti a vnitřního naplnění

Než dokončíte objednávku, podívejte se na dárek, který jsem pro Vás jako bonus ke knize Alfa bohyně připravila. Je to meditace Vibrace radosti a vnitřního naplnění. Dnes je pro Vás se slevou 100 Kč, čili za 390 Kč. A to se vyplatí :)

Stačí, když v objednávkovém formuláři
také zaškrtnete Meditace Vibrace radosti.

Máte pocit, že necítíte vnitřní radost a naplnění?

Máte nějaký velký sen, který se ne a ne splnit? Chcete zvýšit svoje vibrace, abyste se každý den cítila radostnější a spokojenější?

Tato meditace Vás...

  • Nabije novou energií.
  • Spojí Vás s energií Země a napojíte se na energii Vesmíru.
  • Naladí Vás na Vaše velké přání nebo sen.
  • Rozvibruje Vaše tělo i mysl vibracemi radosti a vnitřního naplnění.
  • Pomůže Vám zahojit situaci nebo vztah, který Vás trápí.
  • Odpustíte samy sobě a nebo někomu jinému, kdo Vám ublížil.
  • Rozjasní Váš den a napojí Vás na Vaše vnitřní štěstí.

Co získáte?

Dostanete ode mne hned dvě nahrávky, jednu s nádhernou hudbou a druhou bez hudby jen s mým hlasem, tak abyste si mohla do pozadí přidat jakoukoli svoji oblíbenou meditační hudbu.

Proč si meditaci pořídit ještě dnes?

Dnešní den je ten nejdůležitější den ve Vašem životě. Přítomný okamžik je ten, který tvoří naši realitu. Není na co čekat. Tuto meditaci ode mne získáte jako dárek pouze dnes. Je to moje poděkování za to, že jste se rozhodla přečíst si moji první tištěnou knihu. Vážím si Vás proto, že se zajímáte o svůj osobní růst a chci Vás na Vaší cestě co nejvíce podpořit.

Jak se meditace líbí?

Meditácia je úžasná, ukľudnňujúca a krásne uvoľnila moju kreativitu a fantáziu. Precítila som vďaka nej všetky svoje sny a predstavy úplne reálne a už sa teším, ako si ju pustím znovu. Bol to veľmi príjemný zážitok.
Slávka Ramsová interiérová dizajnérka, lektorka - www.slavkaramsova.sk
Ďakujem za ďalší tvoj dar, meditácia vybrácie radosti. Je proste úžasná, počúvala som ju večer a aj ráno namiesto klasickej tichej meditácie. No bolo a je to niečo krásne, som doslova v eufórii, som vzrušená s nových pocitov a nadšená. Nadšená, že vidím ako to krásne funguje. Nadšená, že tvoj príjemný hlas ma dokáže tak ľahúčko dostať do príjemných pocitov. Skúšala som to mnohokrát, vždy to vydržalo len chvíľu, nejaký čas a to nestačí. Pri mojej práci potrebujem a chcem byť v pohode nie len kôli sebe, ale aj kôli ostatným ľuďom, rovnako rodina a partner si zaslúži mať usmiatu a veselú ženu. Teraz mám pocit, že lietam :-) A vďaka tým správnym pocitom, verím tomu, že sa mi bude životom plávať s ľahkosťou. Už teraz viem, že sa na teba v blízkej budúcnosti určite obrátim a bude to na dlho. Ešte raz moc ďakujem, vesmíru za to, že mi ťa doviedol do života a tebe za to, že to, čo robíš, robíš tak dobre!
Janka Štiffelováwww.imanshop.sk

Napojte se na vibrace radosti ještě dnes

Meditace Vám přijde ihned po uhrazení objednávky na email. Kniha se v těchto dnech tiskne a já nechci, abyste musela čekat. A protože bych ráda, abyste se začala cítit skvěle již teď, pošlu Vám meditaci v MP3 formátu ihned po objednání a uhrazení.

Zatímco budete čekat na knihu, můžete se napojovat na vibrace radosti a vnitřního naplnění a své čekání si tak zpříjemnit. Věřím, že kniha Vás pak ještě víc podpoří na Vaší cestě k Bohyni.

Tuto meditaci běžně prodávám za 490 Kč.
Pro Vás je ale dnes za pouhých 390 Kč.